רפואת תדרים ביו פידבק  

רפואת תדרים מטפלת בשורש, בגורמי המחלה  כדוגמת וירוסים חיידקים וכו'. גורמי מחלה אלו הם המשבשים את תוצאות בדיקות הדם וגורמים לחוסרים ועודפים בתוצאות. שיבוש תוצאות בדיקות הדם אינו מראה את הגורמים למצב הנתון, ואינו יכול לכוון את הרפואה לגורמי המחלות. לכן, מספר החולים הכרוניים הולך ועולה מדי שנה בשנה. ודאי כבר ראיתם חולים היוצאים מקופת חולים עם שקיות על גבי שקיות המכילות תרופות כאשר אחת סותרת את תופעותיה של קודמתה. ודאי כבר נתקלתם בבעיה רפואית אשר בדיקות הדם יצאו תקינות ולא הצביעו על שום בעיה – מצב שהותיר את הרופא אובד עצות ואולי אף יפנה אותכם לפסיכולוג / לפסיכיאטר.
רפואת תדרים פותחה ע"י Royal Rife בתחילת המאה הקודמת. בחיפוש קצר בגוגל ניתן למצוא עשרות אלפי מאמרים בנושא.

לכל מצב רפואי יש תדר חשמלי  שניתן למדוד, תדר של חולי הוא שונה מתדר של בריאות תקינה. בתהליך מדידה של איברי הגוף ניתן לאבחן איזה איבר אינו מאוזן כראוי, כאשר התדר החשמלי של האיבר אינו תקין – הוא המצביע על מצב בריאותי לקוי = חולי.

כאן, מתחיל התהליך החשוב מכל – לדעת מה הגורם שהביא למצב הנתון. נתחיל מכך שמחוללי המחלה הם בעלי יכולות שונות. חיידקים יכולים לגרום למצבים רפואיים שונים ומגוונים בנסיון נצבר של 20 שנה הביא ליצירת דפוס/שפה היכולה לזהות בעקבות הסימפטומים שהמטופל מדבר עליהם לאבחון מידי, כפי שמופיע בפרסומת.

התמונה של ‏‎Dror Oholiav‎‏.

אחד היתרונות שיש במכשור זה הוא הדיוק באיבחון של פרטים רבים וחבויים עמוק בגוף האדם שבבדיקה המקובלת לא לחשוף.

לדוגמה ישנו כימיקל בשם Polychlorinated Biphenyls (PCBs) PCB0 – חומר זה הוא בעל התכונות הנדרשות לשמש כנוזלי-קירור במערכות עתירות חום (מדובר בקירור לשנאים של חברת החשמל על עמודים בצמתים במרכזי הערים). בדרך לא ידועה נוזל זה חודר לגופנו וכתוצאה מכך נוצר מצב דלקתי בדרכי הנשימה, ומביא ילדים קטנים עד לכדי חום גבוה ואף דלקת ראות וסימפונות.
כאשר מאתרים חומר זה בגוף החולה באמצעות המערכת הרפואית הממוחשבת וע"י שליחת תדרים מותאמים הגורמים לפרוק הכימיקל, החומר מתפרק מהגוף. החומר שימש כקרקע להתפתחות החיידק. בשליחת  תדר הזהה של (pcb) לגוף החולה, הקרקע נעלמת ואין לחיידק אפשרות קיום. תוך מספר דקות ניתן לראות שינוי במצבו הבריאותי של החולה. החום יורד והחולה חוזר לתפקוד רגיל. ברוב המקרים, מחולל המחלה יכול גם להיות וירוס חיידק ועוד, לא חייב להיות גורם כימי, וזה אומר שמצאנו את המחולל, גורם המחלה שהביא אותנו למצב שבו היינו נתונים קודם לכן. יתכן שבעקבות מצב רפואי זה קיבלנו אנטיביוטיקה מס' פעמים וללא כל תוצאה חזרנו ויצאנו מהרופא הלוך ושוב עם אותם הסימפטומים.