על השיטה

רפואת תדרים – תהודה אלקטרומגנטית  

הרבה נכתב על רפואת תדרים מספר רב של רעיונות ודעות ובכדי לערוך סדר החלטנו ולהסביר אחת ולתמיד כיצד רפואת תדרים פועלת , ממציא השיטה הוא ROYAL RAMOND RIFE, בתחילת המאה 20 גילה רויאל רייף חוקר אמריקאי שלכול חיידק, וירוס, תולעת ועוד פרזיטים יש תדר חשמלי שניתן לקרוא באמצעות מכשור אלקטרוני, באמצעות מכשור המייצר תדרים וע"י שליחת תדרים אלו אשר מאפיינים  את מחולל המחלה כגון וירוס חיידק וכו.. ניתן למגר ולחסל את מחולל המחלה. לשיטה זו רפואת תדרים יש אישור  FDA האמריקאי כבר משנות ה60 ואיילך (מה אומר אישור FDA אישור זה ניתן על סמך שהשיטה, ואו מכשור מבצעים למה שהן יועדו ואינו מזיק כלל, לעומת אישור של השוק המשותף המאשר שהמכשור אינו מהווה גורם מסכן!                                                                       במספר רב של אתרים ישראלים נכתב שהמערכת מאזנת את הגוף ע"י שליחת תדר לשדות האנרגטיים של הגוף ובאמצעות תהליך זה הגוף מגיע לאיזון ועוד הרבה רעיונות שאינן מבוססים על שיטתו של מפתח השיטה רויאל רימונד רייף, לצערי הרב יש הרבה דיסאינפורמציה בנושא עקב חוסר ידע ושליטה בחומר. כשרושמים בגוגל                    CAFL freqwenciss אתר המכיל רשימה של גורמי מחלה מצבים רפואיים ותדריהם

רפואת תדרים תהודה אלקטרומגנטית מטפלת בגורמי המחלה וירוסים חיידקים ועוד. על ידי מיגור חיסול גורמי המחלה (ואת השינוי לטובה נתן להרגיש כבר בתחילת התהליך)  הגורמים לשיבוש בתהליכים ביולוגיים כימים בגוף המשפיעים על תפקודה האנזימים ובכך יוצרים מצבים חדשים הנקראים מחלה  שאת השפעתם אנחנו מרגישים ולכן פונים לעזרה רפואית, כאשר אנו מתחילים בטיפול ע"י שליחת תדר אלקטרומגנטי לגורם מחלה מסוים לאחר שבררנו ומצאנו לנכון שהוא הגורם לבעיה שלשמה הגיע המטופל ניתן לראות כבר את השינוי לטובה ועל כך יעיד המטופל, חיידקים וירוסים תולעים יש ספה משלהם (כפי שיש שפת מחשבים) חיידק אחד יכול לגרום למספר תופעות רפואיות שונות שברפואה המקובלת יתכן ויופנה למס לא מבוטל של רופאים ולכן המטפל צריך להיות בעל הכשרה רחבה ידע רב בכדי להבריא את המטופל שלא יבצר מצב שלאחר תקופה ואפילו קצרה המטופל יחזור עם אותם סימפטומים 

בדיקות הדם(תוצאות של עודפים ואו חוסרים) אינה מראה, מצביעה על הגורמים למצב הנתון ואינה יכולה לכוון את הרפואה לגורמי המחלות. לכן, מספר החולים הכרוניים הולך ועולה מדי שנה בשנה!

כאשר יש חוסר בוויטמין B12 הרפואה אינה נותנת פתרון יסודי ועמוק לתופעה של חוסר בוויטמין B12 אלה ע"י השלמה בתוסף תזונה ואין ביכולתה להצביע על מקור הבעיה השלמה בתוסף תזונה אינה פותרת את מקור הבעיה          

ודאי כבר נתקלתם בבעיה רפואית כאשר בדיקות הדם יצאו תקינות ולא הצביעו על שום בעיה – מצב שהותיר את הרופא אובד עצות ותשובתו הכול בסדר אין מה לעשות ואולי אף יפנה אותכם לפסיכולוג / לפסיכיאטר.  

לכל מצב  רפואי יש תדר חשמלי שאותו יצר וירוס חיידק כימיקל וכו את השדה החשמלי הזה ניתן למדוד החשוב מכל הוא הידע לאבחן מה הוא הגורם שהביא את החולה  למצבו הרפואי וזו תורה שלמה בפני עצמה  לאחר 20 שנות מחקר בתחום הבנתי שישנה שפה של תופעות רפואית  וכול תופעה  היא ייחודית בפני עצמה שניתן לשייך אותה לגורם מחלה מסוים וכך נצור מילון המאפשר לדעת תוך כדי הפגישה כשהמטופל מספר על תחושותיו מה הם הגורמים לאותן תופעות רפואיות ותוך כדי הטיפול המטופל חש בשינוי לטובה! בטיפול נכון התחושה הטובה תלווה את המטופל ואינה בר חלוף!

חיידקים ווירוסים הם הגורמים למצבים רפואיים  מגוונים ואף לתופעות רגשיות נפשיות כגון דיכאון

ניסיון נצבר של 20 שנה הביא ליצירת פלטפורמה  המזהה אתה הגורמים לתופעות הרפואיות היכולה לזהות בעקבות הסימפטומים שהמטופל מדבר עליהם לאבחון מידי, כפי שמופיע בפרסומת.

התמונה של ‏‎Dror Oholiav‎‏.

 שני היתרונות החשובים במערכת ממוחשב זו היכולת לבדוק ולאבחן והשלב השני הוא טיפול באמצעות המחשב ולכן ניתן לראות תוצאות תוך כדי הפגישה  הדיוק באבחון של גורמי המחלה הוא כלי החשוב מעל הכול

ולדוגמה ישנו כימיקל בשם Polychlorinated Biphenyls (PCBs) PCB – חומר זה הוא בעל התכונות הנדרשות לשמש כנוזלי-קירור במערכות עתירות חום (מדובר בקירור לשנאים של חברת החשמל על עמודים בצמתים במרכזי הערים). בדרך לא ידועה נוזל זה חודר לגופנו וכתוצאה מכך נוצר מצב דלקתי בדרכי הנשימה, ומביא ילדים קטנים עד לכדי חום גבוה ואף דלקת ראות וסמפונות.
כאשר מאתרים חומר זה בגוף החולה באמצעות המערכת הרפואית הממוחשבת וע"י שליחת תדרים מותאמים הגורמים לפרוק הכימיקל, החומר מתפרק מהגוף. החומר שימש כקרקע להתפתחות החיידקים. בשליחת  תדר הזהה של (pcb) לגוף החולה, הקרקע עליה צמחו החיידקים הספציפים נעלמת ואין לחיידקים אפשרות קיום. תוך מספר דקות ניתן לראות שינוי במצבו הבריאותי של החולה. החום יורד והחולה חוזר לתפקוד רגיל. ברוב המקרים, מחולל המחלה יכול גם להיות וירוס חיידק ועוד, לא חייב להיות גורם כימי, וזה אומר שמצאנו את המחולל, גורם המחלה שהביא אותנו למצב שבו היינו נתונים קודם לכן. יתכן שבעקבות מצב רפואי זה קיבלנו אנטיביוטיקה מס' פעמים וללא כל תוצאה חזרנו ויצאנו מהרופא הלוך ושוב עם אותם הסימפטומים.