רפואת העתיד

רפואת תדרים התפתחה בתחילת המאה הקודמת ע"י רויאל רייף (royal rife).

השמות המזוהים עם שיטת טיפול זו הם רויאל רייף  וד"ר חולדה קלארק שהחלה לעסוק בתחום רפואת התדרים בתחילת שנות השישים. ד"ר קלארק כתבה 10 ספרים בתחום הידועים כאבני דרך ברפואת תדרים.

כאשר מחפשים את royal rife מקבלים עשרות אלפי מאמרים בתחום רפואת התדרים. השם רויאל רייף מזוהה יותר כדרך טיפול ברפואת תדרים מאשר רפואת תדרים כשם, ובמדינות המערב (ארה"ב, קנדה, גרמניה, ארגנטינה ורבות אחרות) שיטת טיפולית זו ברפואת תדרים נפוצה ומקובלת מזה עשרות שנים. התפנית הגדולה שחלה בתחום החלה מסוף שנות ה80 ועד תחילת ה90 בעקבות התפתחות השיטה הדיגיטלית שתרמה רבות להתפתחות ולקפיצת דרך בתחום האבחון והטיפול ברפואת תדרים.

השיטה מבוססת על מכשור אלקטרוני הסורק את גוף האדם באמצעות גלים, כפי שמבצעים באולטרה סאונד,ו- M.R.I. הנתונים המתקבלים ע"י מכשירים אלו הם תמונות של אזורים להם נידרש בירור בגוף האדם שלגביהם יש צורך במידע לשם קבלת החלטות לדרכי טיפול.

רפואת תדרים פועלת על עיקרון זהה, אך במקום קבלת תמונה של אזור שבו אנו חפצים מקבלים רשימה שמית ואו לחלופין רשימת תדרים כשכל תדר מתייחס להימצאותו של פטוגן (מחולל מחלה) – ווירוס, חיידק וכו' בגוף האדם. הפעולה מאוד פשוטה מבחינה טכנית. לכן, ניתן למצוא ברשת האינטרנט עשרות רבות של מכשירים מפשוטים וזולים ועד מכשירים העולים עשרות אלפי דולרים. המכשירים היקרים יודעים לתת בנוסף אבחון רגשי ונפשי, וגם לבצע התאמת תרופות ודרכי טיפול – אם בטיפול הומאופתיה / רפואה סינית, אבחון של ויטמינים ומינרלים, האם נמצאים במצב של חוסרים / עודפים ועוד עשרות פעולות נוספות). עד כאן הכול פשוט ויפה. הבעיה מתחילה בתהליך האבחון. על המטפל להיות בעל ידע רב, מכיוון שכבר נתקלנו במהלך החיים במצב שאדם שפנה למטפל לא מקצועי או חסר ידע מעמיק – טוען ובצדק שדרך הטיפול אותה ניסה (הומאופתיה,רפואה סינית וכו') אינה טובה ולכן פסל את אותן שיטת טיפול.

על המטופל לוודא שהמטפל הוא בעל ניסיון וידע נרחב, בשיטת טיפול זו ידע וניסיון הם המפתח להצלחה.

אם בעבר טופלתם בשיטה זו ולא הוטב לכם הסיבה היא במטפל ולא בשיטה. מניסיוני נתקלתי במספר רב של מטופלים בעלי מפח נפש רב ללא תוצאות עקב חוסר ידע של מטפלים.

ניתן לטפל גם במחלות כרוניות הידועות כחשוכות מרפא ועל כך יעידו לקוחות רבים ומרוצים.

אם ברצונכם לדעת יותר על השיטה עצמה, תפנו לדף "על השיטה".